Szybkie i latwe pieniadze dzieki Hajs24!

Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowszych promocji, z których użytkownicy naszej witryny mogą śmiało skorzystać. Poniżej znajdziecie listę wszystkich aktywnych promocji. Wybierz interesującą Cię ofertę, wykonaj wszystkie zadania i ciesz się szybką gotówką. Wszystkie oferty są zweryfikowane i w 100% sprawdzone!


TransferGO - Odbierz 75zł za darmo!

#TransferGO – sprawa prostsza niż 2 poprzednie, wystarczy że przelejemy pieniądze ze swojego jednego konta na drugie i już mamy zaliczony bonus.


1. Wejdź na:
http://trgo.co/en/r/RqtTQm
2. Zarejestruj się, wpisz email, hasło i wpisz kod promocyjny RqtTQm
– Ważne – bez tego nie otrzymasz bonusu
3. Wykonaj przelew o wartości min. 260zł z PL do ES (4,99zł prowizji)
4. Sposób zapłaty karta debetowa/kredytowa (użyj polskiej karty!)[właścicielem karty musi być właściciel konta na TransferGo]
5. Przelew standardowy DARMOWY (sprawdź czy pkt.3 jest dobrze zrobiony)
6. Jeśli robisz przelew na komórce w górnym prawym narożniku jest % - wpisz tam KOD: 5GBPFREE , jeśli na stronie kliknij promo code i wpisz KOD: 5GBPFREE
7.W kolejnym kroku wpisz dane i nr rachunku bnc
(tam, gdzie chcesz wysłać pieniądze NIE MOZNA NA SWOJE KONTO!)
8. Potwierdź transfer wpisując dane z karty, z której będziesz płacił/a (polskiej karty)


10. Brawo właśnie zarobiłeś 15£. Do odebrania w zakładce #zapraszaj, kiedy tylko pieniądze dojdą na Twoje polskie konto. (24h)

11. Poleć znajomemu i zarób 10£, a osoba polecona 15£, tak samo jak Ty wcześniej!

TransferGo to brytyjski fintech z siedzibą w Londynie, działający od 2012 roku i obsługujący aż 47 kraje. Jego biznes polega na pośredniczeniu w transferze pieniędzy w ten sposób, iż środki nie wędrują z jednego kraju do drugiego, lecz wpłacane są na konto TransferGo w kraju A, zaś w kraju B wypłacane są z lokalnego konta firmy. TransferGo jest jednym z najpopularniejszych serwisów transferów walutowych, obsługuje przeszło 200 tys. zarejestrowanych użytkowników. Operator wyróżnia się najniższymi kosztami przelewów (niższymi niż 1 GBP) oraz krótkimi czasami operacji wymiany i transferu walut.
Kliknij tutaj, aby się zarejestrować!