Szybkie i latwe pieniadze dzieki Hajs24!

Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowszych promocji, z których użytkownicy naszej witryny mogą śmiało skorzystać. Poniżej znajdziecie listę wszystkich aktywnych promocji. Wybierz interesującą Cię ofertę, wykonaj wszystkie zadania i ciesz się szybką gotówką. Wszystkie oferty są zweryfikowane i w 100% sprawdzone!


Revolut - Odbierz 10zł za darmo!

“Karta Revolut wraz z aplikacją to produkt brytyjskiego start-upu. Firma została uruchomiona w lipcu 2015 roku, a dzisiaj posiada już ponad 3 7 mln klientów (z czego 700 tys. w Polsce). Jej specjalizacja to karta wielowalutowa podpięta pod aplikację o ogromnej funkcjonalności (opiszę to dalej). Co ważne, kiedy mówię 7 mln klientów, myślę o Europie, bo jest to fintech europejski, którego USA czy Azja może nam jeszcze zazdrościć. Ci klienci zrealizowali z Revolutem już 350 milionów transakcji wartych ponad 40 miliardów dolarów. Robi wrażenie jak na młody startup. Firma Revolut zatrudnia na świecie ponad 600 osób, z czego najwięcej spośród nich, bo ponad 400 pracowników – niespodzianka – w Krakowie!”


1. Wejdź w link i podaj nr telefonu i odbierz nagrodę
Kliknij tutaj, aby się zarejestrować!
WAŻNE(bez użycia reflinku nie otrzymacie bonusu)!

2.Kontynuuj rejestracje w aplikacji Revolut (pobierz ze Sklepu Play).

3.Doładuj konto na 20 zł za pomocą karty (wtedy przechodzi w sekundę)

4. Zweryfikuj siebie dowodem i swój email

5. Zamów fizyczną kartę. (zakładka karty)

6. Stwórz kartę wirtualną (zakładka karty - po prawej stronie)

7. Zrób jedną transakcję kartą wirtualną, np. w Sklep Play (jakąś aplikacje za złotówkę) lub na Aliexpress (coś na prawdę taniego, bo zależy nam na zarobku, a nie stracie!) Można również podpiąć kartę wirtualną do GooglePay i zapłacić przez NFC telefonem, np. w żabce za wafelka. (NIE TRZEBA CZEKAĆ NA KARTĘ FIZYCZNA)

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować!